Aktuální kurzy

co nového?

TangoLab: aktuálně na adrese Lidická 28 - komunitní centrum KMEN  (zrdcadlový sál)                 

Právě jsme zakončili 3. ročník 2018 a už nás čeká 4. ročník 2019 této ´užasné akce. Víkendový tango odpočinkovo tanečně relaxační setkání na Vysočině-okolí ležáků. Zakončené tančírnou pod širým nebem.

Lekce je zaměřena pro malou skupinku žen (3-5 žen), které chtějí prohloubit taneční eleganci, ženský půvab, pracovat na své vnitřní i vnější stabilitě. Kurz je vhodný jak pro rozvoj sólového tance a tance pro radost sama sobě, tak přípravy na harmonický tanec v páru.

Praktika je bezpeční prostor, kdy můžete bez obav a větších pravidel trénovat, můžeme/nemusíme dle libosti střídat, radit se, kozultovat... Hudba hraje většinou v kuse bez přísného dělení na dané úseky (jak se děje na milongách - tančírnách), můžeme si v páru vyříkat co nám jde a co ne a proč... (což na Milonze neděláme).

Od dubna začínáme nový běh kurzů argentinské tango v Brně pro záčátečníky i pokročilejší. Rozšířili jsme tréningy a lekce tango pro ženy...

Tanec pro ženy (dámská technika tango + rozvoj vnitřní krásy a elegance) Nově nováčci v středy 18:15 / pokročilejší dámy čtvrtky 180min se Štěky (nutná registrace)