Boris Maidanik (Argentina)

01.12.2015


S Borisem spolupracujeme nejen pro jeho muzikalitu a bravurní taneční schopnosti, ale také jeho lektorské mistrovství při výuce. Je jedním z klíčových lektorů při naší podpoře tanečníků při "Tango Tandem" - cestách do Buenos Aires. Boris je také klíčovým letorem na Festivalitu un Abrazo de Brno. (English below)

Boris se narodil a strávil své dětství a dospívání v Buenos Aires, kolébce tohoto výjimečného tance. Mnoho let tančil a vystupoval V Buenos Aires a jezdil učit po celé Evropě. TV současné chvíli Pracuje pro: Tanzschule Conny & Dado.

+Borisova cesta biomechaniky+

Od chodidla k hlavě je mnoho cest pohybu, které si můžeme vybrat. Toto bude tématem prvních dvou workshopů. Pomoc při objevování těla a efektivních způsobů na tanečním parketě či mimo něj. Jak zabránit nepříjemným pocitům, tenzím a bolestem ve svalech a jak tančit.

Boris is native from Buenos Aires. Tango is his life since his childhood. After many years teaching and performing in Buenos Aires he moved laste year to Europe to teach, work , perform all over the Europe

Working for/Pracuje pro: Tanzschule Conny & & Dado

+The Biomechanics Way+

From the feet to the head there are multiple roads that we could take, this set of 2 workshops has the focus on helping you discover your body and how to use it in a more efficient way in or outside the dance floor. To avoid common discomfort that can be caused by tension in the muscles and dance.