30. 7. Femme fatale TANGO - letní intenzivní kurz pro ženy 

19.07.2020

Milé ženy, připravila jsem pro vás letní intenzivní odpoledne zaměřené na TANGO taneční techniku pro ženy. (Femme fatale BRNO - tanec pro ženy je skupina, kterou jsem vytvořila pro ženy, které se mnou tančí kterýkoliv tanec.)
Femme fatale TANGO - Femme fatale TANGO - letní intenzivní kurz je určen pro již tančící tanguery.

Registrace a dotazy: tangolabsteky@gmail.com


Program: ČTVRTEK 18:00 - 21:00
18:00 - 18:30sraz - stretching nejen pro tanečnice (vemte si elasťáky)
18:30 - 19:00 základní techniky, práce u madla s volnou nohou, posilování středu těla
19:00 - 19:45 Tango pro ženy I.
pauza
20:00 - 20:45 Tango pro ženy II.
20:45 - 21:00 Shrnutí
Cena:

400,- pro účastnice Tangochalupy 350,-
TangoLab STUDIO Řeznická 2 (Vchod od Alianz 2.np.)

Lekce je zaměřena pro ženy, které chtějí prohloubit taneční eleganci, ženský půvab, pracovat na své vnitřní i vnější stabilitě. Kurz je vhodný jak pro rozvoj sólového tance a tance pro radost sama sobě, tak přípravy na harmonický tanec v páru.

Kurzem provází lektorka Štěky tančící od 4let, vyučující tanec v TangoLAb Štěky (www.tangolabsteky.cz). "Principem pohybu je nejen vnější, ale i vnitřní rovnováha, ze které může vyjít sebejistý elegantní pohyb. Abychom mohly tančit v harmonii s partnerem, je třeba porozumět i sama sobě, svému tělu a jeho možnostem."

Kdy a kde se sejdeme a co s sebou?

---------------------------------

Kdy a kde se sejdeme:

Prosím přijď o cca 10min dřív (ať se stihneme pozdravit, převléct, napít....)

Začátečníce TS Stolárna slál č.4
Pokročilé Tangolab - "Basepoint" v našem domácím zázemí na Ulici Burešova (více info po registraci), na místě taneční kočky (info pro alergiky)

Co s sebou:

Pohodlné elegantní oblečení - ve kterém se cítíš dobře a žensky, budeme tančit, ale i se protahovat (pokud chceš sukýnku, vezmi si s sebou pod ni elasťáky, ať se cítíš pohodlně).

Čisté ponožky! Část budeme tančit bez bot pro procítění napojení na gravitaci, zem a cit pro posun na podlaze + první techniky. Druhá část bude s tanečními boty na podpatku (není vhodná gumová či barvící podrážka) - můžeš zůstat v ponožkách po celou dobu.

V závěrečné části uděláme malou sestavičku a natočíme si ji.

Pokud ti to půjde co dál?

Tyto lekce budou pokračovat na úrovni "začínáme". Pokud budeš hodně šikovná a bude místo, můžeš pokračovat po několika lekcích v pokročilejších tanečnících na dvouhodinové lekci Femme fatale TANGO. Pro nejpokročilejší, příprava na možná vystoupení - show (výběr na lektorce - skupina 3-4žen). Vždy platí, že kdo se dříve rezervuje, ten má své místo a přednost mají pravidelné účastnice platící celý měsíční blok.

----------------
Jendou za 14 dní děláme pravidelné OpenAir lekce v Anthroposu a milongu na konci měsíce.

Trénovat můžete: v úterky vypsané tréningy a praktika v Anthroposu, domluvit si pronájem sálu nebo soukromou hodinu.2016 TangoLab Štěky / Tvorbu těchto stránek provázelo zničení několika podpatků tanečních bot.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!