Stretching s Marií z Ukrainy - v červenci

26.05.2022

Buďete na sebe pyšní! Objevte klíč k duševnímu a fyzickému zdraví. Stretching s Marií Vás posune ve vaší flexibilitě a mobilitě a navíc Marii pomůžete dělat práci, kterou doma na Ukraině milovala.  

Celé léto můžete s Marií cvičit ve studiu i v Lužánkách.
Termíny a časy na obrázku:

Ahoj! Jmenuji se Maria a jsem aktivní trenérkou STREČINGU z Ukrainy ! ⁣

Schopnost ovládat své tělo, být v dobré kondici, cítit se každý den přitažlivě a žensky je můj úkol číslo jedna. Ráda pomůžu každému, kdo se k našemu tréninku připojí. 

Program a cena: 

Na koho čekáme na lekcích strečingu a flexibility?

Dívky, ženy s RŮZNOU ÚROVNÍ PŘÍPRAVY! ⁣⠀

Budete se mnou posilovat zádové svaly - narovnáte svůj postoj - procvičíte bederní oblast - naučíte se správně pro protáhnout svaly s ohledem na vaše individuální možnosti a zlepšíme si zdravé držení těla.

Každý trénink je postupnou individuální prací na vašem budoucím já.  Udržujte své tělo ve vynikající fyzické kondici - Nastartujte svou proměnu, zpevněte a zhubněte příjemným protahováním. - Buďte šťastní a spokojení sami se sebou.

Doporučený dar pro Marii za cviření venku 200,- v sále 250,-

Celá částka jde Marii na její podporu a je vaším dobrovolným darem (darujte Marii na místě)


Kde nás najdete?
TangoLab STUDIO - Josefská 1 - vstup přes OC Klášter, kolem dětské čajovny na konec chodby k výtahu, zde o jedno patro výše nenápadné dveře vedle výtahu. 

Kdy a kde se sejdeme a co s sebou?

S sebou si vezměte pohodlné oblečení pro cvičení. Můžete si vzít svou oblíbenou jogamatku, ale nemusíte. Studio je jogamatkami vybavené.

Kdo je lektorka Marie?

Marie, jako mnozí, musela uprchnout ze své rodné Ukrainy, kde měla svou praxi jako profesionální cvičitelka flexibility a stretchingu. Nyní u nás hledá své místo a možnost, jak pokračovat v práci, kterou miluje. 

Její instagram najdete zde: Стретчинг Киев (@you.kiev) 

2016 TangoLab Štěky / Tvorbu těchto stránek provázelo zničení několika podpatků tanečních bot.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky