Kurzy tance Brno

Argentinské tango

Naše taneční škola Tangolab Štěky se nachází v Brně.  Pořádáme pro Vás pravidelné taneční kurzy pro jednotlivce i páry,  taneční kurzy pro ženy - Femme Fatale, tančírny - milongy, taneční tréningy - praktika, mezinárodní akce - festivaly, letní Tangochalupu a mnoho dalších  akcí. 

Aktuální rozvrh, výpis akcí a informace ke kurzům


Rozvrh lekcí od 13. 9. 2022 (rozklikněte)

Nepotřebujete tanečního partnera ani zkušenosti. Vše vás krůček za krůčkem naučíme, postarají se o vás naši lektoři a asistenti a pokud si budete nejistí, vždy je možné domluvit individuální soukromou lekci.

Není vám jasné, která úroveň je pro vás ta pravá? Nachystali jsme pro vás takové malé rozdělení, které by vám mohlo pomoct. Podívejte se ZDE

Nové pravidelné tango kurzy

V úterý poběží pravidelé lekce ve studiu  pro mírně pokročilé a pokročilé. Pro ženy se opět otevírá kurz dámské techniky - Femme fatale tango  (u všech kurzů je nutná registrace)

Ve středu začínají nové kurzy pro začátečníky. Jsou vhodné pro úplně začínající taneřníky argentinského tanga, ale i pro lidi, kteří párkrát navštívili open class v létě v Anthroposu. | Nebojte, nudit se nebudete

Milonga | praktika pro nesmělé bude tento školní rok ve středy a je vítán naprosto každý. Na místě přispíváte 50kč na provoz do kasičky.
Pokud chcete dostávat informace mezi prvními, je dobré nám napsat na mail, nebo se přidat do naší FB skupiny

Abrazo de Brno

Letos se fastival proměnil na víkend plný milonga na různých místech Brna pod společnou taktovkou různých tango škol v Brně. Sledujte aktuální informace na anšich stránkách


Co se u nás právě děje?

Přečtěte si jako první, co je nového

V úterý poběží pravidelé lekce ve studiu pro mírně pokročilé a pokročilé. Pro ženy se opět otevírá kurz dámské techniky - Femme fatale tango (u všech kurzů je nutná registrace)

Buďete na sebe pyšní! Objevte klíč k duševnímu a fyzickému zdraví. Stretching s Marií Vás posune ve vaší flexibilitě a mobilitě a navíc Marii pomůžete dělat práci, kterou doma na Ukraině milovala.

2016 TangoLab Štěky / Tvorbu těchto stránek provázelo zničení několika podpatků tanečních bot.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!