Kurzy tance Brno

Argentinské tango

Naše taneční škola Tangolab Štěky se nachází v Brně.  Pořádáme pro Vás pravidelné taneční kurzy pro jednotlivce i páry,  taneční kurzy pro ženy - Femme Fatale, tančírny - milongy, taneční tréningy - praktika, mezinárodní akce - festivaly, letní Tangochalupu a mnoho dalších  akcí. 

Aktuální rozvrh, výpis akcí a informace ke kurzům


Rozvrh lekcí přes léto od půlky června 2022 (rozklikněte)

Nepotřebujete tanečního partnera ani zkušenosti. Vše vás krůček za krůčkem naučíme, postarají se o vás naši lektoři a asistenti a pokud si budete nejistí, vždy je možné domluvit individuální soukromou lekci.

Není vám jasné, která úroveň je pro vás ta pravá? Nachystali jsme pro vás takové malé rozdělení, které by vám mohlo pomoct. Podívejte se ZDE

Letní kurzy a trénink - praktika

V úterý poběží pravidelé lekce ve studiu  pro mírně pokročilé a pokročilé a nově  pravidelný trénink techniky a stability.

Ve středu pak budeme vždy v venku v tanečním altánu Anthropos, kde vedle tréningové tančírny budou i zdarma otevřené ochutnávkové lekce pro začátečníky.  

Letní workshopy budou vypisovány postupně a určitě je najdeteeš zde v našich aktualitách. Pokud chcete dostávat informace mezi prvními, je dobré nám napsat na mail, nebo se přidat do naší FB skupiny

Letní tančírny v Brně - Milonga

Milongu Amigos de Brno pro vás chystáme v tanečním altánu Anthropos 20.8. na přehled kam jít v Brně tančit tango se můžete podívat ZDE


Letní TangoChalupa

TangoChalupa je u nás taneční pojem a nezapomenutelný zážitek. Není to jen o výuce a tancování, ale je to vlastně takový TangoCamp na Vysočině, kdy si spolu užíváme mnoho dalších společných letních aktivit, poznáváme se a stmelujeme. Více informací a registraci najdeš ZDE.

Co se u nás právě děje?

Přečtěte si jako první, co je nového

Jak budou vypadat letní kurzy argentinského tanga V Brně? Kdy budou OpenAir - tančírny, milongy a praktika? Máme hned několik novinek nejen pro začátečníky, ale i ty, kteří si chtějí zatančit venku.

Buďete na sebe pyšní! Objevte klíč k duševnímu a fyzickému zdraví. Stretching s Marií Vás posune ve vaší flexibilitě a mobilitě a navíc Marii pomůžete dělat práci, kterou doma na Ukraině milovala.

2016 TangoLab Štěky / Tvorbu těchto stránek provázelo zničení několika podpatků tanečních bot.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!