Kurzy tance Brno

Argentinské tango

Naše taneční škola Tangolab Štěky se nachází v Brně.  Pořádáme pro Vás pravidelné taneční kurzy pro jednotlivce i páry,  taneční kurzy pro ženy - Femme Fatale, tančírny - milongy, taneční tréningy - praktika, mezinárodní akce - festivaly, letní Tangochalupu a mnoho dalších  akcí. 

Aktuální rozvrh, výpis akcí a informace ke kurzům


Rozvrh lekcí od zde - pro zvětšení klikněte na obrázek ( info ZDE )

Nepotřebujete tanečního partnera ani zkušenosti. Vše vás krůček za krůčkem naučíme, postarají se o vás naši lektoři a asistenti a pokud si budete nejistí, vždy je možné domluvit individuální soukromou lekci.

Není vám jasné, která úroveň je pro vás ta pravá? Nachystali jsme pro vás takové malé rozdělení, které by vám mohlo pomoct. Podívejte se ZDE

Nové pravidelné tango kurzy

V úte
18:00 - 19:00 Femme Fatale - nutná registrace 19:00 - 20:15 Tango III: - IV.  pro středně pokročilé
20:15 : 201:30 Tangolaboratorium pro pokročilé

Ve středu 
18:00 - 19:15  Tango I. pro začátečníky
19:15 - 20:30 Tango II.-III. pro mírně pokročilé tento taneční kurz je určen pro lidi, kteří už prošli kurzem začátečníků, nebo se chtějí po dlouhé pauze k tangu vrátit.

20:30 - 21:30(22:00?) Praktika - volný trénink

V neděli (ÚNOR)
18:30 - 21:00 (2 lekce)  Tango začátečníci Intense 

Praktika - otevřený trénink bude tento školní rok pravidelně ve středy od 20:30 a je vítán naprosto každý. Na místě přispíváte 65kč na provoz do kasičky.
Pokud chcete dostávat informace mezi prvními, je dobré nám napsat na mail, nebo se přidat do naší FB skupiny


Co se u nás právě děje?

Přečtěte si jako první, co je nového

Je vám zima? Naše TangoLabová rodina vás zahřeje úsměvy, přátelstvím. Tanec pak pro vás bude radostí a společným sdílením.
Nový školní rok tanečních kurzů argentinského tanga začneme úvodní lekcí pro začátečníky 3.1. po které bude následovat prodloužená praktika. Pravidelné kurzy začneme v dalším týdnu od 9.1.

Jak je u nás zvykem, začátečníci si u...

Lekce ZDARMA? Nový rok tanečních kurzů argentinského tanga začneme ukázkovou hodinou a pak se o vás budeme starat v rozšířeném týmu Štěky | Alebert | Terka | Filip

PRO ZAČÁTEČNÍKY
Jsme nachystali UKÁZKOVOU HODINU 3.1. ve středu od 18:00

Pravidelné kurzy poběží následující týden a čeká vás 8 lekcí.
Můžete si vybrat, zda budete chodít ...