Kde v Brně tančit argentinské tango?

Milonga nebo praktika a jaký je v tom rozdíl?

Milongy a Praktika v Brně

Jaký je rozdíl mezi Praktika (trénink) a Milonga (tančírna)? Přečtěte si více níže...

Praktika v Connectlabu - TangoLaboratorium

Vedená praktika, kdy máte možnost využít lektora (nebo si tančit dle sebe). Tato praktika jsou určena pro mírně pokročilé a pokročilé. 

zima - středy 21:00 - 22:00

Pravidelná milonga - El Barrio  

Adrinela Cafe

Životského 195/14, 618 00 Brno (20:00-0:00)

V průběhu školního roku

čtvrtky

Milonga je místo, čas a prostor, kam si lidé přijdou společně zatančit Argentinské tango. Pár tančí vždy po dobu tzv. jedné tandy (třech až pěti písní oddělených úryvkem z jiného žánru). Poté se mohou partneři vystřídat vyzváním k tanci pomocí cabaceo (pohledu a souhlasného přikývnutí). Dodržujeme rondu (taneční pohyb párů po směru hodinových ručiček bez "předjíždění").

Praktika je bezpečný prostor, kdy můžete bez obav a větších pravidel trénovat, můžeme/nemusíme dle libosti střídat, radit se, kozultovat... Hudba hraje většinou v kuse bez přísného dělení na dané úseky (jak se děje na milongách - tančírnách), můžeme si v páru vyříkat co nám jde a co ne a proč... (což na Milonze neděláme).
U vedených praktik jsou přítomni jsou lektoři a asistenti, se kterými můžete konzultovat vaše dotazy a nejasnosti k již probrané látce (nejedná se však o lekci či soukromou výuku).
I zde dodržujeme rondu (pohyb po směru hodinových ručiček).

2016 TangoLab Štěky / Tvorbu těchto stránek provázelo zničení několika podpatků tanečních bot.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!