Již čtvrtýročník této mezinárodní akce, kde se můžete potkat s úžasnými perfomery a lektory z Argentiny a tanečníky z blízka i daleka ... noční a denní milongy, show...

Registrace  JE UZAVŘENÁ .. Je možné koupit volná místa na WS (v páru) či milongy na místě (folower jen v páru).

Lektoři na festivalu:

Sercan Yiğit & Zeynep Aktar - Istanbul
Sayaka Higuchi & Joscha Engel - Viena
Just Jörg Palm & Lucia Kubasova - Germany / Slovakia
Leandro Schumacher & Steky Yaku - Argentina / Czech Republic

Program festivalu - milongy:

DJové na festivalu:

Sasa Vukelic - Chorvatsko (Záhřeb)
Alina Shatkovskaya - Rusko (Moskva)
Zuzana Smékalová - Slovensko (Bratislava)
a další...

Čtvrtek:
16:00 - 18:30 Venkovní umělecké show - překvapení
20:00- 01:00 Welcome milonga (uvítací milonga)
Pátek: (Palác Jalta - Dominikánské náměstí, Brno)
17:30 - 19:00 Denníy milonga
21:00 - 01:30 Noční milonga
01:30 - 03:00? After party milonga
Saturday: (Palác Jalta - Dominikánské náměstí, Brno)
15:00 - 19:00 Denní milonga
21:00 - 02:00 Noční milonga (Vystoupení lektorů)
02:00 - 04:00? After party milonga
Sunday: (Palác Jalta - Dominikánské náměstí, Brno)
15:00 - 19:00 Denní milonga

19:00 - 23:00 Good bye milonga

Program festivalu - workshopy:

Čtvrtek

16:00 - 18:30 Open-air milonga and zdarma open class - TangoLabSteky (Pod sochou Jošta - Moravské náměstí)

Friday (TangoLab STUDIO: Řeznická 2, Brno - 2nd floor)

16:30-18:00 Sercan Yiğit & Zeynep Aktar - Hravé barridy pro obě role - Plné
18:00-19:30 Leandro Schumacher & Steky Yaku - Tanec na malém prostoru - místo pro 2 páry

Saturday (Studio Stolárna - Olomoucká 14, Brno)

12:00 - 13:30Leandro Schumacher - Chacarera - lidový tanec z Argentiny tradiční kořeny tanga- Otevřené

13:30 - 15:00 Sayaka Higuchi & Joscha Engel - Ganchos část 1. časování, napojení, obětí - Plné

15:00 - 16:30 Sayaka Higuchi & Joscha Engel - Ganchos část 2. časování, napojení, obětí - Plné
12:00 - 13:30 Just Jörg Palm & Lucia Kubasova - Colgady - místo pro 1 pár
13:30 - 15:00 Just Jörg Palm & Lucia Kubasova - Sakády z celého světa - místo pro 3 páry
15:00 - 16:30 Sercan Yiğit & Zeynep Aktar - Tančeme valzové kroky v našem vlassním kruhu - Plné
16:30 - 18:00 Sercan Yiğit & Zeynep Aktar - Oblíbené kombinace Sercan a Zeyneb - Plné

Sunday (Studio Stolárna - Olomoucká 14, Brno)

12:00 - 13:30 Leandro Schumacher - Pánská technika - Plné

13:30 - 15:00 Leandro Schumacher & Steky Yaku - Giro a enrosque - místo pro 2 páry
12:00 - 13:30 Steky Yaku - Dámská technika (zvláštní sleva pro pravidelné tanečnice Tangolabu) - 3 místa
13:30 - 15:00 Sercan Yiğit & Zeynep Aktar - Ozdoby, jak vytvořit úchvatný efekt - Plné

Pokud máte zájem o soukromé lekce, napište nám prosím na: abrazodebrno@gmail.com

REGISTRACE na festival JE UZAVŘENÁ .. Je možné koupit volná místa na WS či milongy na místě (v páru), případně nám piště na mail.

Jak vypadal loňský rok 2018?

Lektoři na festivalu FunAB 2018:

Boris Maidanik a Chris Benson - Buenos Aires / Londýn
Sercan Yiğit & Zeynep Aktar - Istanbul
Sayaka Higuchi y Joscha Engel - Viena
Steky Yaku y Joel Correa- Czech Republic / Buenos Aires

2016 TangoLab Štěky / Tvorbu těchto stránek provázelo zničení několika podpatků tanečních bot.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!