Lektoři

Něco málo o nás

"Tango Lab"? Toto slovní spojení vzniklo jako označení výuky argentinského tanga se zaměřením na biomechaniku, vnitřní napojení a dynamiku v páru (Tango Laboratorium).

Tangolab Štěky dlouhodobě spolupracuje s různými lektory.

Snažíme se vytvořit zázemí a prostor pro rozvoj Argentinského tanga v Brně. Vzájemné předávání zkušeností různých zkušených zahraničních i místních lektorů a společná podpora místních tanečníků a tanenčí komunity je jedním z našich cílů .

Výběr videí lektorů a tanečního klubu

Štěky Yaku

10.07.2018

Tančím od 4 let, zpívám a věnuji se hudbě od svých 8let. Argentinské tango jsem poprvé potkala v roce 2008, kdy jsem je zkusila, ale skutečné pochopení tohoto tance přišlo o nějaký ten rok později. A přišla vášeň, která mne neustále naplňuje.

Joel Correa si zamiloval argentinské tango už v dětství. tačil i Slasu a Rock, ve kterém i vítězil v lokálních soutěžích. Nicméně tango se mu stalo vášní a osudem.

Danielle učí od roku 1998 a začali jsme spolupracovat v Buenos Aires při cestách za rozvojem českých tanečníků "Tango Tandem" a letos můžete zažít workshopy s Danielle i v Brně. Pracuje velmi intenzivně s kruhovým obětím, napojením páru a stabilizací uvnitř páru i vůči zemi. (English below)

2016 TangoLab Štěky / Tvorbu těchto stránek provázelo zničení několika podpatků tanečních bot.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky