Lektoři

Něco málo o nás

"Tango Lab"? Toto slovní spojení vzniklo jako označení výuky argentinského tanga se zaměřením na biomechaniku, vnitřní napojení a dynamiku v páru (Tango Laboratorium).

Tangolab Štěky dlouhodobě spolupracuje s různými lektory.

Snažíme se vytvořit zázemí a prostor pro rozvoj Argentinského tanga v Brně. Vzájemné předávání zkušeností různých zkušených zahraničních i místních lektorů a společná podpora místních tanečníků a tanenčí komunity je jedním z našich cílů .

Výběr videí lektorů a tanečního klubu

Nové pravidelné kurzy argentinského tanga 2023 začnou od 10.1. Pro nové začátečníky jsme přichystali 11. 1. ukázkovou lekci ZDARMA a pro nedočkavce bude studio otevřené už 3. 1. pro individuální trénink neboli praktika. Těšíme se na všechny naše tanečníky i začátečníky, které naučíme argentinské tango krůček po krůčku s humorem a pohodou, ale i...

Štěky Yaku

10.07.2018

Tančím od 4 let, zpívám a věnuji se hudbě od svých 8let. Argentinské tango jsem poprvé potkala v roce 2008, kdy jsem je zkusila, ale skutečné pochopení tohoto tance přišlo o nějaký ten rok později. A přišla vášeň, která mne neustále naplňuje.

Joel Correa si zamiloval argentinské tango už v dětství. tačil i Slasu a Rock, ve kterém i vítězil v lokálních soutěžích. Nicméně tango se mu stalo vášní a osudem.

Danielle učí od roku 1998 a začali jsme spolupracovat v Buenos Aires při cestách za rozvojem českých tanečníků "Tango Tandem" a letos můžete zažít workshopy s Danielle i v Brně. Pracuje velmi intenzivně s kruhovým obětím, napojením páru a stabilizací uvnitř páru i vůči zemi. (English below)