Zimní Taneční kurzy v Brně - Argentinské tango 2024 (leden - únor)

26.11.2023

Je vám zima? Naše TangoLabová rodina vás zahřeje úsměvy, přátelstvím. Tanec pak pro vás bude radostí a společným sdílením.
Nový školní rok tanečních kurzů argentinského tanga začneme úvodní lekcí pro začátečníky 3.1. po které bude následovat prodloužená praktika. Pravidelné kurzy začneme v dalším týdnu od 9.1.

Jak je u nás zvykem, začátečníci si u nás mohou vyzkoušet jednu lekci zdarma a zjistit, zda se jim u nás líbí. Na ukázkovou lekci ZDARMA můžete přijít ve středu 3.1. od 18:00
Prosíme, dejte nám vědět přes registraci, ať víme, kolik vás bude, zda doplnit tanenčíky nebo tanečnice (nemusíte tedy chodit v páru :) )

Pokročilí tanečníci mohou přijít na první novoroční trénink - praktika 3.1. od 19:30 - 21:30
Není třeba se registrovat. Příspěvek na místě na provoz je 65,-

Pravidelné kurzy 2024 běží tak, jak jste zvyklí od 9.1. Můžete kdykoliv přijít na jednu hodinu, nebo k nám chodit v rámci měsíčního členství do úrovně, která vám nejvíc vyhovuje. Pro ty, co s námi chtějí trávit více času a navštěvují více kurzů máme zvláštní slevy. Rozepsané kurzy najdete níže.

Proč s námi?
Tango je pro nás víc než jen tanec. Je to pro nás sdílení, útočiště a radost z pohybu. Máme rádi techniku a humor.  Argentinské tango vás naučíme krůček po krůčku s úsměvem na pohodou, ale i důrazem na vedení, techniku chůze, boimechaniku těla, mindful tango a příjemné napojení v páru.
Tanec by měl lidi spojovat a přinášet radost, ale bez tréninku a pochopení, jak v pracovat se svým tělem a jak spolupracovat v páru to je menší zážitek.
-> Nejste si jisti, do které úrovně patříte nebo se chcete podívat, co se v kurzech naučíte, podívejte se SEM

-> Prosíme nezapomeňte nám do nového školního roku poslat vaši REGISTRACI

Pravidelné kurzy 2024 běží tak, jak jste zvyklí od 9.1. (středeční praktika od 3.1.)

V úterý
18:00 - 19:00 Femme Fatale - taneční technika pro dámy (nutná rezervace - místa omezena)
19:00 - 20:15 Tango III - IV. pro středně pokročilí
20:15 - 20:30 Tangolaboratorium - vedený trénink pro pokročilé

Ve středu 

18:00 - 19:15 Tango I. pro začátečníky A - (3.1. ukázková lekce zdarma)
Kurz je vhodný pro úplně začínající tanečníky argentinského tanga. (Tento kurz můžete darovat pod vánoční stromešek jako dárek v podobě voucheru - kontaktujte nás).
19:15 - 20:30 Tango II.-III. pro mírně pokročilé tento taneční kurz je určen pro lidi, kteří už pár lekcí prošli, pro absolventy začátečnického kurzu, nebo lidi, kteří mají delší pauzu a chtějí se k tangu vrátit s novou vášní.


Každou středu na vás také čeká Praktika / trénink od 20:30 - 21:30 (22:00? podle lidí) prostor pro váš individuální trénink. Je otevřen komukoliv z jakékoliv školy v příjemném přátelském prostředí. Pravidelná středeční praktika jsou každý týden s výjimkou slavnostních milong (tančíren) vždy na konci kurzu začátečníků.
Na místě přispíváte 65kč na provoz do kasičky.

V neděli

18:30 - 19:45 Tango I. pro začátečníky B - (3.1. ukázková lekce zdarma)
Kurz je vhodný pro úplně začínající tanečníky argentinského tanga. (Tento kurz můžete darovat pod vánoční stromešek jako dárek v podobě voucher

Pokud chcete dostávat informace mezi prvními, přihlašte se k odběru našich novinek, slev a akcí ZDE.

Sledovat můžete také aktuality na FB, IG nebo dokonce telegramu. Tam všeude nás najdete.


Tanečníci - školní rok 2022
Tanečníci - školní rok 2022
Mírně pokročilí - listopad 2022
Mírně pokročilí - listopad 2022